TIKLA ARA
Hem Eğlence, Hem İnternet
bu pakette!
Sabit Fiyat 124,90 /AY
Hemen Başvur 0(216) 740 00 49

Evin Yıldızı + Digiturk İnternet

Evin Yıldızı + Digiturk İnternet Kampanya İçeriği

Digiturk evde internet ve dünyaca ünlü belgeseller, yerli ve yabancı kanallar, popüler çocuk kanalları tek faturada! Digiturk'ün devamlı güncellenen yeni içerikleri ve yüksek hızlı limitsiz interneti ile tadını çıkarın.

İlk 1 ay tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu paketi hediye

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Evin Yıldızı + Digiturk İnternet Paket Fiyatları
Digiturk Paketi Digiturk İnternet Paketi Toplam Fiyat
Evin Yıldızı 8 Mbps'e Kadar Limitsiz 124,90 TL/Ay
Evin Yıldızı 16 Mbps'e Kadar Limitsiz 129,90 TL/Ay
Evin Yıldızı 24 Mbps'e Kadar Limitsiz 139,90 TL/Ay
Evin Yıldızı 32 Mbps'e Kadar Limitsiz 149,90 TL/Ay
Evin Yıldızı 50 Mbps'e Kadar Limitsiz 159,90 TL/Ay
Evin Yıldızı 100 Mbps'e Kadar Limitsiz 179,90 TL/Ay


  • Tüm Digiturk kanallarını ve Süper Lig maçlarını izleyebileceğiniz beIN Sports kanallarının da dahil olduğu Yıldız Dolu Paketi kampanya kapsamında 1 ay boyunca hediye olarak verilmektedir.
  • Kampanya kapsamında verilen fiyatlar 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Binanızda Digiturk'ün yayın yaptığı uydulardan(Türksat veya Eutelsat) birine bakan bir çanak anten bulunuyorsa iç kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda aktivasyon ücreti de alınmamaktadır.
  • Binanızda çanak anten bulunmuyorsa dış kurulum yapılması gerekmektedir. Dış kurulum hizmeti ücreti 540 TL'dir. Dış kurulum ücreti peşin 475 TL olarak kurulum sırasında Yetkili teknik servise ödenebileceği gibi 12 ay boyunca aylık 45TL şeklinde faturanıza yansıtılabilir. Kurulum hizmetine 20 metre kablo dahildir.
  • Kurulum yapılacak bina belediye merkezi sınırları dışında kalıyorsa yetkili teknik servis tarafından yol bedeli kurulum sırasında alınmaktadır.
  • İnternet paketi fiyatlarına modem ücreti dahil değildir. Modem talep edilmesi durumunda modem ücreti aylık 15TL olarak faturaya yansıtılır. Modem mülkiyeti Digiturk'e ait olup aboneliğin sonlanması durumunda geri alınacaktır.
  • Taahhüt süresi dolmadan Digiturk aboneliğinizi sonlandırmanız durumunda aboneliğini başladığı tarihiden iptal tarihine kadar geçen süre içerisinde verilen indirimli hizmetler ile ücretsiz verilen hizmetlerin tutarı BTK kurallarına uygun olarak fatura edilir.
  • Digiturk verilen hizmette kanalların ve abone olunan paketlerin içeriklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.