TIKLA ARA
Süper Lig
şehrinize özel fiyatla!
Sabit Fiyat 79* /AY
Hemen Başvur 0(212) 942 33 98

*Bu kampanya yalnızca 55 ilde geçerlidir. Aşağıda bulunan kampanya koşulları bölümünden detayları inceleyebilirsiniz. Tüm Türkiye’de geçerli Süper Lig kampanyaları için tıklayın.

İllere Özel Süper Lig Kampanyası

İllere Özel Kampanya İçeriği

Şehrinize özel paket ile Süper Lig’in heyecan dolu maçlarını indirimli fiyattan izleyin. Süper Lig, Premier League, Ligue 1, Bundesliga ve çok daha fazlası bu pakette!

Taraftar Paketine Özel; 03.02.2023'e kadar tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi ve sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye!

Sporun Yıldızı Paketine Özel; 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediye!

Ödüllü filmler, popüler diziler, belgesel ve çocuk kanalları

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

İllere Özel Kampanya Fiyatları
Kredi Kartı Kredi Kartlı
Aylık Fiyat
Kredi Kartlı
Toplam Fiyat
Taraftar Paketi 79 TL/Ay 948 TL
Süper Lig Paketi 139 TL/Ay 1668 TL
Faturalı Faturalı
İlk 3 Ay
(1. - 3. Ay)
Faturalı
Kalan 9 Ay
(4. - 12. Ay)
Taraftar Paketi 79 TL/Ay 109 TL/Ay
Süper Lig Paketi 79 TL/Ay 189 TL/Ay


  • Kampanya Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Bartın, Çankırı Çorum, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Rize, Sivas, Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Kilis, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sinop, Tokat, Tunceli, Yozgat, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Van kalkınmada öncelikli illeri için geçerlidir.
  • Taraftar Paketine Özel; 03.02.2023'e kadar tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi ve sezon sonuna kadar Anadolu Taraftar Paketi hediye!
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 540 TL olarak ayda 45 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.

Benzer Kampanyalar


Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.