TIKLA ARA

Ana Sayfa Digiturk Kampanyaları İllere Özel Lig'e Erken Gel Kampanyası

Digiturk İllere Özel Lige Erken Gel Kampanyası

İllere Özel Lig'e Erken Gel Kampanyası

İllere Özel Lig'e Erken Gel kampanyası ile Kredi kartına özel Taraftar Paketi ve Sporun Yıldızı Paketi özel fiyatlarla! Üstelik iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

Paket

Kredi Kartlı Aylık Fiyat

Faturalı Aylık Fiyat

Taraftar Paketi
59 TL
79 TL
Sporun Yıldızı Paketi
79 TL
-

İllere Özel Lige Erken Gel Kampanyası 2 ay beIN CONNECT ve ‘Yıldız Dolu Paketi’ 16 Eylül'e kadar Hediye!


Dilediğin Yerde İzle

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi’ne üye olmanız durumunda beINConnect’i cepten, webden, tabletten dilediğiniz yerden izleyebilirsiniz. 100’den fazla dizi ve 1000’den fazla filmi hiçbir ek ücret ödemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerden keyifle izleyin!
12 ay taahhüt ile Taraftar Paketi, kredi kartına 12 ay taksitle ayda 59 TL olup toplam fiyat 708 TL'dir. Kampanyadan faturalı yararlanmak isteyen aboneler için Taraftar Paketi aylık 79 TL olarak ücretlendirilmektedir.

12 ay taahhüt ile Sporun Yıldızı Paketi, kredi kartına 12 ay taksitle ayda 79 TL olup toplam fiyat 948 TL'dir.

Kampanya Afyonkarahisar, Amasya, Artvin, Bartın, Çorum, Düzce, Elazığ, Erzincan, Hatay, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Kütahya, Malatya, Nevşehir, Rize, Sivas, Adıyaman, Aksaray, Bayburt, Çankırı, Erzurum, Giresun, Gümüşhane, Kahramanmaraş, Kilis, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sinop, Tokat, Tunceli, Yozgat, Ağrı, Ardahan, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Iğdır, Kars, Mardin, Muş, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Van illeri için geçerlidir.

Kampanya dâhilinde iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
0(216) 740 00 49 Hemen Başvur