TIKLA ARA

Kovboylar ve Uzaylılar Filmi Digiturk Moviemax Premier Kanalında

Kovboylar ve Uzaylılar Filmini Digiturk Moviemax Premier kanalından izleyebilirsiniz.


Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens)

Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens)

İlk Gösterim tarihi: Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) filmini 21 Eylül 2012 Cuma günü 18:40'de  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) Film Bilgileri, Konusu

2011 yılı ABD yapımı bilimkurgu, aksiyon türündeki Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) filmin yönetmenliğini Jon Favreau yapıyor. Filmin oyuncuları Daniel Craig, Harrison Ford, Olivia Wilde'den oluşuyor. Film 1873 yılında geçiyor. Hafızasını kaybetmiş bir adam bir kasabada uyanır. Kolunda sadece ne işe yaradığını bilmediği bir bileklik vardır. Kasaba halkı yeni gelen ziyaretçiyi hoş karşılamazlar. Fakar gökyüzünden gelen ani bir saldırıyla kasaba halkı dehşete tanık olur. Nefes kesen bir hızla ve gözleri kör edici bir ışıkla yeri göğü inleterek çaresiz insanları teker teker kaçıran bu canavarlar kasaba sakinlerinin şimdiye dek gördükleri her şeye meydan okurlar. Bu yabancı onların tek kurtuluşu olacaktır. Yabancı ile birlikte bir ekip kurarak uzaylılarla savaşmaya başlayacaklardır.

 Resimler

Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) izle

 

Kovboylar Ve Uzaylılar(Cowboys & Aliens) izle

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleme seçenekleriKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, digiturk sinema izle, digiturk film izle, digiturk, digiturk paketleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.