Süper Lig'i İnternetten Canlı İzle!

Hemen Satın Al

Digiturk Tek Maç Satın Alma - beIN Sports

beIN Sports'ta yayınlanan maçları izleyebilmek için aşağıda anlatılan satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Süper Lig’teki maçları TOD Paketleri ile internetten tek maç alarak hemen izleyebilir veya İzle Öde seçeneği ile TV üzerinden dilediğiniz tek maçı satın alabilirsiniz.

İZLE Öde beIN Sports

Maç İzle ve Öde Nasıl Sipariş Ederim?
Sipariş etmek çok kolay;

1) Sitemizden Online İşlemler’ı tıklayın.

2) 0 212 473 73 73 numaralı DIGITURK Müşteri Hizmetleri'ni arayın ve sesli yanıt sistemini takip ederek siparişinizi verin.

Karşılaşmaların gün ve saatlerinin belirlenmesi, Futbol Federasyonu'nun inisiyatifindedir. Değişiklikleri, günlük gazetelerden, www.digiturk.com.tr'den ve DigiKumanda'nız üzerindeki GUIDE tuşuna basıp e-rehber'den öğrenebilirsiniz.

TOD'dan Tek Maç Nasıl Satın Alınır ?

Takımınızın maçlarını TOD üzerinden tek maç satın alarak internetten izleyebilirsiniz. TOD Tek Maç Satın Alma sayfasından tek maç fiyatları ve nasıl alınır hakkında bilgi alabilirsiniz.

Maç izle ve Öde

Süper Lig maçları da Salonlar'da!

beIN Sports Tek Maç Fiyatları

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor arasında oynanan derbi maçı fiyatı: 199 TL

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor ve diğer Spor Kulüpleri arasında oynanan maç fiyatları: 159 TL

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor dışında yer alan tüm takımlar arasında oynanan tüm maç fiyatları: 69 TL

Fiyatlar maç başına olup, fiyatlara KDV dahildir.

Not: Günün maçını izlemek istiyorsanız, maçın başlama saatinden 30 dakika öncesine kadar beIN Sports paketlerinden birine üye olmak veya maç siparişinizi vermelisiniz.Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.