TIKLA ARA

MEZZO

Digiturk MEZZO Kanalı 102. kanaldan yayınlanan Mezzo kanalında, klasik müzik, opera, jazz, dünya ve dans müziklerinin en güzel örneklerini sunan, kaliteli müzik sevenler için programlar yayınlanmaktadır.

MEZZO Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 102 Yayın Süresi : 24 Saat

MEZZO Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

MEZZO Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

Mezzo bir Fransız televizyon Kanalı'dır. klasik müzik, opera, bale, caz ve dünya müziği'nden örnekler gösterir. 1992 yılında kurulan kanal,bugünkü ismini 1998 yılında almıştır. kanalın Sloganı; 'écouter, Voir, Oser' (', Bak, dinle olan Dare').
2008 yılının ocak ayında, 'Divertimezzo',adlı yeni bir programı yayına sokmuştur.bu programda video kliplerden oluşan yeni bir özellik tanıtılmıştır.
Mezzo adı altındaki okul, Fransa'nın Lyon kentindeki opera binasında eğitim vermektedir.Öğrenciler Bale,Piano,Yaylı çalgılar ve Opera eğitimi almaktadırlar.Dünyanın her ülkesinden sadece on iki öğrenci alan Ecoles De Musique Classique MEZZO 2007 yılından beri klasik müzik ve solfej eğitimi vermektedir.

Konular: MEZZO Programları, MEZZO Yayın Akışı, MEZZO izle


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.