TIKLA ARA

SHOW TV

Digiturk Show TV Kanalı Show TV 22 numaralı kanaldan yayın akışını sürdürmektedir. Show TV'de haberler, yerli-yabancı dizi ve filmler, eğlence, spor, magazin, haber programlarına yer veriliyor. Aradığın, istediğin herşey bu kanalda. Eğlence, hüzün, her renk bu kanalda.

Show TV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 22 Yayın Süresi : 24

Show TV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Giriş Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Yayın Akışı için tıklayınız.

Show TV Programlarından Seçmeler

  • Çocuktan Al Haberi
  • Dünya Güzellerim
  • Güldüy Güldüy Show Çocuk

Çocuktan Al Haberi

Ekranlara şirinlikleri ile renk katan, eğlenceli yarışma Çocuktan Al Haberi ünlü isimlerin kıyasıya rekabetini, eğlencesiyle ekranların yüzü yapıyor. Birbirinden muzip çocuklarımız ile diyalogları kahkaha tufanına dönüşüyor, sürprizlerde cabası. KAÇIRMAYIN!

Kalp Atışı

Dünya kötülükleri arasında iyiliğini kaybetmemiş birileri mutlaka vardır. Adil olmayan kaderin, bu hayatta size sunacağı tek şans budur beklide. 18 yaşında ki eylül içinde bir şans vardır. Ali Asaf Denizoğlu(Gökhan Alkan)dur. Egede başlayan hikâyede ikilinin yolları ayrılır ve yıllar sonra tekrar birleşir.

Rüya

İmkânsız aşkların imkânları zorlayan hali bu dizide. Birbirinden farklı sosyal sınıflara ait olan iki gencin uçurumları aşarak birbirine kavuşmaya çalışmasını anlatan bu dizide Elif ve Bulutu zorlu günler bekliyor. Ayrı sınıflara ait olan Elif ve Bulut bu zorlu günleri nasıl aşacak?

Konular: Show TV Programları, Show TV Yayın Akışı, Show TV izle

 


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.