TIKLA ARA

Sihirli Oyuncaklar - The Nutcracker 3D

Mary yakında met Hayali krallık Kotu Rat King ve dolambaçlı annesinin acımasız kuralı tehlikeye karsı karşıya olduğunun farkına varır. Mary yakında bu hayali krallık kötü Rat King ve dolambaçlı annesinin acımasız kuralı tehlikeye karşı karşıya olduğunun farkına varır.


Sihirli Oyuncaklar - The Nutcracker 3D filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Sihirli Oyuncaklar  -  The Nutcracker 3D

Sihirli Oyuncaklar  -  The Nutcracker

İlk Gösterim tarihi: Sihirli Oyuncaklar - The Nutcracker 3D  filmini 12.04.2013 15:55 - 17:34 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Sihirli Oyuncaklar  -  The Nutcracker 3D , Konusu

2011 Macaristan , İngiltere , Rusya yapımı 3 Boyutlu , Aile , Aksiyon , Fantastik türündeki Sihirli Oyuncaklar - The Nutcracker  3D filmin yönetmenliğini George Miller yapıyor. Filmi seslendirenler Pink , Sofia Vergara, Hank Azaria, Elizabeth Daily, Carlos Alazraqui, Annie Potts, Magda Szubanski, Johnny Yong Bosch, Gaston Leroux, Eddie Tang'ten oluşmaktadır.

Mary Yeni tanıştığı arkadaşları, Fındıkkıran veya "NC," hayat buluyor ve Hayata periler, sugarplums Paylaşmak başkalarıyla Büyülü dünyasına Harika Bir Yolculuk ve diger Noel oyuncaklar ONU Alirıza. Yılbaşı gecesi, Mary yeni arkadaş, Fındıkkıran  veya "NC," hayat buluyor ve hayata periler, sugarplums onun büyülü dünyasına harika bir yolculuk ve diğer Noel oyuncaklar onu alır. Mary yakında met Hayali krallık Kotu Rat King ve dolambaçlı annesinin acımasız kuralı tehlikeye karsı karşıya olduğunun farkına varır. Mary yakında bu hayali krallık kötü Rat King  ve dolambaçlı annesinin acımasız kuralı tehlikeye karşı karşıya olduğunun farkına varır. NC rehin alındığında, Mary ve Paylaşmak başkalarıyla keşfedilen oyuncak Ar NC ve Paylaşmak başkalarıyla krallığını kurtarmak icin Rat King Sırrı ortaya çıkarmak gerekir. NC rehin alındığında, Mary ve onun newfound oyuncak arkadaş NC ve onun krallığını kurtarmak için Rat King sırrı ortaya çıkarmak gerekir. 

Mary Elle Fanning (
9 Nisan 1998) Amerikalı oyuncu. Aktris Dakota Fanning'nin kızkardeşidir.2001 yapımı I Am Sam filminde Dakota Fanning ile birlikte rol almış ve onun karakterinin 2 yaşındaki halini canlandırmıştır.

Turturro 1983'te, Eugene O'Neill Theatre Center'daki Oyun Yazarları Konferansı'nda, John Patrick Shanley'nin Danny and the Deep Blue Sea oyununda başrol oynadı. Ertesi yıl bir off-Broadway prodüksiyonunda tekrarladığı bu rolle Obie Ödülü kazandı. Turturro'nun Five Corners filmindeki performansını çok beğenen Spike Lee onu Do the Right Thingin kadrosuna aldı. Turturro'nun ünlü yönetmenle olan uzun işbirliği bu film ile başladı ve İki Kadın Arasında (1990).

Shirley Henderson Dunfermline, Fife, İskoçya'da orta sınıf bir ailede doğdu. Gençken yerel yerlerde şarkı söyledi ve oyunculuk yaptı. "Opportunity Knocks" yetenek programında şarkı söyledikten ve daha birçok yeteneğinden sonra Londra'daki Guildhall School of Music and Drama okuluna kabul edildi. Daha sonra ona British TV deri drama serisi olan "Hamish Macbeth" de rol almasını sağlayacak England's National Theatre Company ile çalışmaya başladı.

 Resimler

Sihirli Oyuncaklar  -  The Nutcracker  izle

 

Sihirli Oyuncaklar  -  The Nutcracker  izle

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk seyret, sihirli oyuncaklar 3d, sihirli oyuncaklar izle, sihirli oyuncaklar oyuncular, sihirli oyuncaklar konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.