TIKLA ARA

TOD Yabancı Filmler


TOD

 TOD portalinden yüksek görüntü kalitesi ile izleyebileceğiniz filmlerden bazıları.

Söz Senettir - Es Gilt Das Gesprochene Wort

Söz Senettir - Es Gilt Das Gesprochene Wort izle

Söz Senettir - Es Gilt Das Gesprochene Wort Film Konusu

Pilot Marion tatil için Türkiye'ye gelir. Türkiye'de Baran adında bir genç ile tanışır. Baran'nın düşüncesi çok farklıdır yaşadğı kötü ortamdan uzaklaşmak ister ve pilot Marion ile sahte evlilik yaparak Almanya'ya gitmek ister. Marion ile evlilik yapan Baran sonunda istediğine ulaşır. Marion ile Almanya'ya gider Baran, yeni hayatına alışmaya çalışırken işler hiç de istediği gibi gitmez. Başrollerinde Oğulcan Arman Uslu ve Anne Ratte-Polle yer alırken filmin yönetmenliğini İlker Çatak üstlenmiştir.

Her Zaman Sadık - Semper Fi

Her Zaman Sadık - Semper Fi izle

Her Zaman Sadık - Semper Fi Konusu

Oyuncu kadrosunda Jai Courtney, Nat Wolff, Finn Wittrock olan filmin yönetmenliğini Henry Alex Rubın yapmaktadır. Film aksiyon türünde olup 2019 yılında yayınlanmıştır. Filmde Deniz kuvvetlerine bağlı olarak çalışan polis memuru Callahan kardeşinin bir suç üzerine hapse girmesi ile kendi prensiplerini ve kuralları çiğnemek arasında kalır.

Yemyeşil Çimler - Greener Grass

Yemyeşil Çimler - Greener Grass izle

Yemyeşil Çimler - Greener Grass Konusu

Jocelyn Deboer ve Dawn Luebbe'nin yazıp, yönetip, hem de başrollerinde yer aldıkları eğlenceli filmde, kendilerine Beck Bennet eşlik etmektedir. Çocukları futbol sahasında sorunlarını çözebiliyorken, banliyö anneleri kişisel yaşamlarında sürekli olarak birbirleriyle yarışmaktadırlar. Greener Gras 2019 yapımlı Amerikan karanlık komedi filmidir.

Dolittle

Dolittle izle

Dolittle Konusu

Eşinin ölümünden sonra hayvanlarla dostluk kuran Dr. Dolittle kraliçenin hastalığına çare bulmak için macera dolu bir yolculuğa adım atıyor. Dr. John Dolittle, İngiltere’nin en ünlü, en büyük doktor ve veterineridir. Genç kraliçenin hastalandığı ile eşinin kaybını az da olsa unutarak dışarı çıkmaya karar verir. Hastalığa çare aramak için efsanevi bir adaya doğru yola çıkar. Dolittle’a bu süreçte genç çırağının yanı sıra endişeli bir goril, kuş beyinli bir ördek, alaycı devekuşu, kutup ayısı ve akıl hocası olan papağan da konuya dahil olur.

Malefiz: Kötülüğün Gücü - Maleficent: Mistress of Evil

Malefiz: Kötülüğün Gücü - Maleficent: Mistress of Evil izle

Malefiz: Kötülüğün Gücü - Maleficent: Mistress of Evil Film Konusu

Filmde Malefiz ve Aurora arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanıyor. Yıllar bu ilişkiye iyi davranmıştır. İlişkileri kalp kırıklıklarından, intikam öyküsüne ve sonunda büyük bir sevgiye dönüşür. Fakat insanlar ve periler arasındaki nefret ilişkisi sürmektedir. Aurora'nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği sonucunda iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı'nda kutlama yapılır. Beklenmedik bir karşılaşma ise yeni ittifakları da beraberinde doğurur ve bunun sonucunda Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise ayrı düşer. Sadakatlerini test eden bu olay sonucunda ikisinin gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olmuştur.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.