TIKLA ARA

TOD Originals Dizileri


TOD

Digiturk TOD platformundan izleyebileceğiniz dizilerden bazıları aşağıda listelenmektedir.

Erkek Severse

Erkek Severse izle

Erkek Severse Dizi Konusu

Erkek Severse dizisinin başrollerinde; Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Kay Allen, Görkem Sevindik ve Yağızcan Konyalı gibi güçlü bir kadroya yer verilmiştir. Dizi izleyicileri büyük bir aşk masalını aktarıyor.

Hayaller ve Hayatlar

Hayaller ve Hayatlar izle

Hayaller ve Hayatlar Dizi Konusu

Hayaller ve Hayatlar dizisinin başrollerinde; Özge Gürel, Aybüke Pusat, Melisa Aslı Pamuk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Serkay Tütüncü yer verilmiştir. Hayalleri peşinde koşan bir grubun hayatın gerçekleriyle de karşı karşıya gelmesinikonu ediniyor. Hayaller ve Hayatlar dizisi TOD'da!

Var Bunlar

Var Bunlar izle

Var Bunlar Dizi Konusu

Var Bunlar dizisi ile gülmelere doyamayacaksınız. Kahkahanın yeni adresi olarakda bilinen Var Bunlar gündelik hayatın içinden çıkılmaz olaylara sürüklenen iki yakın arkadaşın eğlenceli hayatlarını konu ediniyor. TOD Originals dizisi olan Var Bunlar 2. Sezonu ile TOD'da!

Nasıl Fenomen Oldum

Nasıl Fenomen Oldum izle

Nasıl Fenomen Oldum Dizi Konusu

Nasıl Fenomen Oldum başrolünde Nilperi Şahinkaya bulunduğu dizide babasının işlerinin bozulmasından sebep sahip olduğu tüm herşeyi kaybeden Ala'nın sosyal medyada fenomen olmak için çabası konu ediniyor. Fakat sosyal medyada takipçi kazanıp fenomen olmak hiç de düşündüğü gibi kolay olmaz.

Aile Şirketi

Aile Şirketi izle

Aile Şirketi Dizi Konusu

TOD Originals dizisi olan Aile Şirketi dizisinin başrollerinde; Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar gibi güçlü bir kadroya yer verilmiştir. Dizi iki zıt kardeş olan Harun ve Hande'nin hayatlarını konu edinir. Hande turizm sektöründe profesyonel bir iş kadını olmasıyla birlikte babası onun için turizm acentası açmıştır. Fakat tek şartı Hande'nin zıt kardeşi olan Harun ile birlikte çalışmasıdır. Harun ve Hande'nin zıtlıklarına bir de birbirinden çok farklı karakterlere sahip çalışanları da eklenince ortaya komedi dolu sahneler çıkmıştır.

İstikamet Ege

İstikamet Ege izle

İstikamet Ege Dizi Konusu

Her ayrı bölümünde Ege'nin güzelliklerini seyircisi ile buluşturan program ünlü konukları ve alanının uzmanları eşliğinde bölgenin kültürel ve gastronomik değerlerini anlatıyor.

Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda

Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda izle

Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda Dizi Konusu

Erkan Can ve Güven Kıraç Karavanda ile pandemi süresince en güvenli yöntem karavan ile gezmek diyip bir yolculuğa çıkyor. İstanbul'dan başlayan yolculuk süresince Türkiye'nin tatil beldelerini keşfe çıkan ikiliye her bölümde birbirinden ünlü isimleride karavanlarına konuk ediyor.

İstanbul'un İskeleleri

İstanbul'un İskeleleri izle

İstanbul'un İskeleleri Dizi Konusu

İstanbul'un İskeleleri ile deniz taşımacılığının başladığı günlerden bugüne dair İstanbul'un İskelelerindeki değişim, etrafındaki yaşamın nasıl şekillendiği Bedia Ceylan Güzelce'nin sunumuyla keyifli dakikalar sunuyor.

Cebimdeki Anahtar

Cebimdeki Anahtar izle

Cebimdeki Anahtar Dizi Konusu

Cebimdeki Anahtar programı ile Gezgin Çiçek Çizmeci eşliğinde Türkiye'nin dört bir yanında bulunan ve konaklayabileceğiniz çiftlik, villa, konak, dağ evi, tekne, dome gibi eşsiz yapıları sizlere sunuyor.

Kahvenin Yolculuğu

Kahvenin Yolculuğu izle

Kahvenin Yolculuğu Dizi Konusu

Kahvenin Yolculuğu ile Ebru Erke gastronomi yazarıdır. Ebru Erke ile Venezula'dan Meksika'ya dünyadaki kahve ülkelerini gezip en iyi kahvelerin ve onların etrafındaki en önemli hikayeleri konu ediniyor.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.