TIKLA ARA
Trabzonspor'un tüm maçları
bu pakette!
Sabit Fiyat 179 /AY
Hemen Satın Al 0(212) 942 33 98

Trabzonspor Kredi Kartlı Taraftar Paketi

Trabzonspor Taraftar Paketi Kampanya İçeriği

Trabzonspor taraftarları bu paketle takımlarını yalnız bırakmıyor! Trabzonspor’un heyecanlı Süper Lig maçları Digiturk’ün eşsiz kanalları ile birlikte kredi kartına özel fiyatlarla.

Tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu Paketi 3 ay hediye

Ödüllü filmler, popüler diziler, belgesel ve çocuk kanalları

Ücretsiz aktivasyon ve iç kurulum

Ücretsiz HD kalitesi

12 ay taahhüt

Trabzonspor Taraftar Paketi Kredi Kartlı Kampanya Fiyatları
Paket Kredi Kartlı 12 Ay
Taksitli Fiyat
Toplam Fiyat
Trabzonspor Taraftar + Ailenin Yıldızı 179 TL/Ay 2148 TL

Faturalı Kampanyaya Özel ilk 4 ay 99 TL Fırsatı!  • Taksit seçeneği Bonus Card, Maximum, Card Finans ve Paraf'a ait (taksit özelliğine sahip olan) kredi kartları için geçerlidir. Tek çekim satın alma işleminde tüm kredi kartları geçerlidir.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e ayda 86 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 860 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.
  • Digiturk paketinizin kurulum ve aktivasyonu tamamlandıktan sonra iptal işlemi yapılmamaktadır.


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.