TIKLA ARA

Tron Efsanesi Filmini Digiturk'te İzle

Tron Efsanesi filmini Digiturk Moviemax Premier kanalından izleyebilirsiniz.


1982'de çekilen Tron filminin devamı olan tüm zamanların en çok etkili filmlerinden olan Tron Efsanesi filmini Digiturk MoviemaxPremier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Tron Efsanesi(Tron: Legacy)

Tron Efsanesi İzle

İlk Gösterim tarihi:Tron Efsanesi filmini 18 Haziran 2012 Pazartesi günü saat 18:40'da Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Tron Efsanesi Film Bilgileri, Konusu

2010 ABD yapımı Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik ve Macera türündeki Tron Efsanesi filmin yönetmenliğini Joseph Kosinski yapıyor. Filmin oyuncuları Michael Sheen, Cillian Murphy, Jeff Bridges, Olivia Wilde, Garrett Hedlund, James Frain, Beau Garrett, Serinda Swan, Brandon Jay Mclaren, Yaya Dacosta, Daft Punk, Amy Esterle'den oluşuyor. Tron Efsanesi, çok farklı bir bilimkurgu olarak karşımıza çıkıyor. Daha önce gördüğümüz filmlere benzemeyen dijital dünyada geçen bir teknoloji macerası işleniyor. Kavin bir oyun firmasının kurucusudur ve bir gün ortadan kaybolur. Aradan 25 yıl geçer ve Kevin'in teknoloji meraklısı oğlu Sam babasının kayboluşunu araştırmaya başlar. Sam babasının eski atölyesini araştırırken onun 25 yıldan beri dijital bir dünyada yaşadığını öğrenir. Sam kendisi babası ile birlikte bu dijital dünyanın içerisinde bulacaktır. Bu dijital dünya oldukça acımasız bir savaş dünyasıdır. Film, Sam, babası ve arkadaşı Quorra ile birlikte bu dijital dünyadaki ölüm kalım savaşlarını anlatmaktadır. Tron Efsanesi acımasız programların ve gladyatör oyunlarının olduğu dijital bir âlemde ölüm kalım yolculuğuna çıkan bir baba ve oğlunun (JEFF BRIDGES, GARRETT HEDLUND) 3D ileri teknoloji macerası olara karşımıza çıkıyor.

 Resimler

Tron Efsanesi

 

Tron Efsanesi

 

 Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: tron efsanesi izle, tron legacy izle, tron efsanesi, sinema izle, digiturk izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.