TIKLA ARA

CARTOON NETWORK

Digiturk CARTOON NETWORK

Cartoon Network 169. kanal no'su ile Digiturk’te. Çocuk kanalı olarak yayın hayatına devam eden kanalın içeriğinde çizgi diziler ve ücretsiz oyunlara yer veriliyor. Ben 10, Adventure Time, Elma ve Soğan, Gumball, Powerpuff Girls ve birçok karakerin yer aldığı çizgi filmleri çocuklarla bir araya getiriyor.

CARTOON NETWORK Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
169 24 Saat

CARTOON NETWORK Detaylı Bilgi

Cartoon Network Programları

Gumball

Gumball
Hayatın her anını renklendirmeye ve eğlence çıkarmaya çalışan mavi, hiper aktif kedi Gumball ve arkadaşlarını konu alıyo...

Angelo Kuralları - Angelo Rules

Angelo Kuralları - Angelo Rules
Angelo Kuralları (Özgün adı: Angelo la Debrouille), Cake Entertainment ve Super RTL tarafından 3D animasyon olarak hazır...

Powerpuff Girls

Powerpuff Girls
Profesör'ü, Mojo'nun itmesi sonucu kızları yaratmak için oluşturduğu karışımın içine Kimyasal X'in dökmesi v...

Johnny Bravo

Johnny Bravo
Johnny Bravo aslında Cartoon Network'ün World Premiere Toons için yaratılan iki kısa bölümle ortaya çıktı ve berilen...

Ben 10

Ben 10
Benjamin "Ben" Tennyson (Ben 10 olarakta bilinir) serinin baş kahramanıdır. 10 yaşında tipik bir çocuktur. Video oyunlar...Tüm Çocuk Programları


CARTOON NETWORK Çizgi Diziler

Adventure Time

Adventure Time iki yakın arkadaştır. Sevecen yaşlı ve bilge bir köpek olan Jake ve hayatta her şeyden çok büyük bir kahraman olmak isteyen komik bir çocuk olan Fin.

Angelo Kuralları

Angelo, kurnaz planlarından, karizmasından ve en iyi arkadaşları Sherwood ile Lola'nın yardımlarından faydalanarak istediği her şeyi elde etmek için elinden geleni yapan, 11 yaşında zeki bir çocuktur.

Arkadaşım Maymun

Belgelerin karışması nedeniyle, on iki yaşındaki Adam Aslan kazara tüm öğrencilerin ve fakültenin hayvanlardan oluştuğu Charles Darwin Ortaokulu'na transfer edildi. Tek insan öğrenci olan Adam; yeni okulunda sadece en iyilerin hayatta kalabileceğini öğrenir.

Bakugan

Gizemli kartlar dünyaya düştüğünde, Dan ve arkadaşları bu kartları yeni bir oyun yaratmak için kullandı: Bakugan. Kısa sürede bunun oyundan daha fazlası olduğunu anladılar. Kazanmak için değil, hayatta kalmak için mücadele ediyorlardı.

Bakugan: Gundalialı İstilacılar

Dan, Marucho ve Shun kendilerini başka bir evrende bir savaşın ortasında bulur, kötü niyetli Gandalyalı Koruyucular'ın Neathia'yı ve muhtemelen Dünya'yı yok etmelerine engel olmak için üç yeni savaşçıyla ekip oluşturur: Neathialı Fabia, yeni insan Jake ve Gandalyalı ajan Ren.

Bakugan savaşçıları: Yeni Vestroia

Yeni Bakugan Savaşçıları, Yeni Vestoria'nın kahramanları olan bir grup Vestroialı ve İnsandır. Bakugan'ı kurtarmaya ve Bakugan'ı kötü kalpli Vexos karşısında aciz bırakan üç boyuttaki kontrol edicilerin tamamını yok etmeye çalışır.

Ben 10

10 yaşındaki Ben Tennyson, gizemli bir saat keşfettiğinde her biri olağanüstü güçlere sahip bir dizi farklı yaratığa dönüşebilme gücü kazanır. Ben, bu güçleri diğerlerine yardım etmek ve kötüleri durdurmak için kullanması gerektiğinin farkındadır. Ancak bu; ara sıra süper güçlere sahip bir yaramazdan daha fazlası olduğu anlamına da gelmemektedir.

Ben 10 Alien Force

Ben'in Omnitrix'i son kullanışından bu yana beş sene geçmiştir. Ancak Büyük baba Max kaybolunca Ben bir defa daha kahraman olmak zorunda kalır. Artık yeni yarı uzaylı müttefikleri bulmak ve gizli bir Üstün Irk istilasını durdurmak Ben, Gwen ve Kevin'e kalmıştır.

Dexter'ın Laboratuarı

Dahi çocuk Dexter dünyayı kurtarmaktan okuldaki zorbaları engellemeye kadar birçok sorunu çözmek için günden güne daha fazla yatak odasındaki gizli laboratuvara kaçar. Sadece kardeşi şen şakrak balerin Dee Dee tarafından rahatsız edilir.

Ed, Edd n Eddy

Ed, Edd ve Eddy süper bir üçlüdür, en azından kendileri böyle düşünüyor! Sivilceler, kokulu koltukaltları ve bazı çılgın entrikalarla donatılmış olan bu gençler sürekli kendilerine çok para kazandıracak bir şeyler icat etmeye çalışıyor! "Club Ed" adlı özel kulüp evinin kendini beğenmiş sahipleri aynı zamanda... Şimdilik kulübün başka bir üyesi de yok!

Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı

Çocuklar büyüdüğünde hayali dostlarına ne olur? Kendilerini Foster'ın Hayali Dostlar Mekanı'nda mı bulurlar? Orası hayal edebileceğiniz en iyi dostların evidir.

Generator Rex

Rex 15 yaşında ve 15 yaşındaki erkek çocuklarının çoğu gibi arabalardan, kızlardan, müzikten ve spordan hoşlanıyor.. Fakat 15 yaşında erkek çocuklarında olmayan bazı özellikleride var. Mesela, yumruklarını iri bir kaya kadar büyültebiliyor, sırtından bir jet çıkartabiliyor ve bacaklarını bir motosiklete dönüştürebiliyor! Bu yetenekleri Evo'lar olarak bilinen mutant yaratıklarla savaşan küresel bir organizasyon olan Providence için oldukça yararlı. Rex hem onların koruması altında hem de onların en iyi silahı.

Gumball

Wattersonlarla Tanışın: Anne, Baba, Anais, Darwin ve tabii ki Gumball! Kendisi on iki yaşında bir kedi ve belayı sezmek konusunda çok yetenekli. Gumball.

Hero 108

Uzun zaman önce hayvanlar ve insanlar birlikte mutlu bir şekilde yaşıyorlardı; kötü HighRoller hayvanlara insanların onların düşmanı olduğunu söyleyene kadar... HighRoller beyni yıkanmış hayvan müttefikleri ile durdurulamaz görünüyordu. Fakat bir grup süper kahraman ona karşı birleşti. Hero 108, Birinci Bölük'ün yeniden barışı sağlamak için HighRoller ile çatışmasının hikayesi.

Johnny Bravo

Büyük şişkin pazıları olabilir fakat bu maço adam hala annesi ile birlikte yaşıyor. O Johnny Bravo ve o kendisinin Tanrı'nın kadınlara bir hediyesi olduğuna inanıyor. Maalesef herkes onu sarışın ve hiçbir şeyden anlamayan bir ahmak olarak görüyor. Bu Johnny'i durdurmaz çünkü o kendi fikirlerini diğer herkesin fikrinden daha çok önemsiyor.

Johnny Test

Johnny, 11 yaşında sıradan bir hayatı olan çocuktur.Aslında süper dahi mucit ikiz kız kardeşlerinin, konuşan bir köpek ortağının ve durmak bilmeyen heyecan dolu maceraların dışında; sıradan bir hayat! İkiz kız kardeşleriniz sizi kişisel kobayları olarak kullanmaya kalkarsa neler olabileceğini siz.bile tahmin edemezsiniz!

Kamp Lazlo

Barbunya Kampı, canı sıkılan genç İzci Fasülyeler'in can sıkıcı yaz tatillerini ve sıkıcı kurallarına itaat ederek günlerini geçirdikleri sakin bir yerdi. Lazlo gelene kadar..

Kod Adı: Afacanlar

10 yaşındaki beş kahraman, Afacanlar adında gizli bir ekip kurdu. Tek bir amaçları var: tüm çocukları yetişkinlerin zulmünden kurtarmak!

KulakJack

Kulak Jack, denizde konuşan bir balina tarafından büyütüldü, ancak Kaptan Yosun'la tanıştığı gün huzurlu hayatı tepetaklak oldu. Eski denizci Kulak Jack'in aklını açık denizlerde geçirebileceği maceralarla doldurdu.

Redakai

Redakai'de 15 yaşındaki dövüş sanatları öğrencisi Ky, uzaydan gelen enerji kaynağı Kairu'yu bulmak için yola koyulur. Bulup korumak için dünyanın dört bir yanında Kairu'yu arayan Ky, bu macera dolu yolculuk sırasında arkadaşları Maya ve Boomer'dan yardım alır.

Tembel Kasaba

Tembel Kasaba'da işler alt üst oldu. Parlak pembe saçlarıyla iyimser bir kız olan Stephanie, yaşamak için Tembel Kasaba'ya gelir ve dünyanın en tembel süper kötüsü olan Robbie Rotten dahil olmak üzere, kasabanın tuhaf insanlarının karışımından oluşan bir grup insanla tanışır. Stephanie'nin şansına, Tembel Kasaba atletik, süper fit ve ortalamanın biraz üzerinde bir süper kahraman olan ve insanları kurtarmak için koşan, zıplayan ve çağ ötesi Hava Aracıyla uçan, ters dönen Sportacus'ün gözetimi altındadır.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.